• Zajęcia grupowe

Pilates w parach, grupach i solo – Warszawa, Mokotów

Zapraszamy do naszego Studio Core w sercu Warszawy, na Mokotowie, gdzie oferujemy zajęcia pilates w parach, grupach i solo. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów zapewnia profesjonalne podejście do każdego uczestnika, niezależnie od poziomu zaawansowania.

ZAJĘCIA PILATES W PARACH

U nas możesz doświadczyć korzyści z Pilatesu w duecie. Optymalnie dopasujemy ćwiczenia do potrzeb Twoich i partnera/partnerki. Wzajemna motywacja i wsparcie pozwolą Ci czerpać z zajęć to, co najlepsze.

LEKCJE GRUPOWE

Dołącz do naszej energicznej społeczności i czerp inspirację z dynamiki grupowych sesji pilates. Różnorodność poziomów umożliwia dostosowanie treningu do Twoich możliwości.

PILATES SOLO

Dla osób preferujących spersonalizowane podejście oferujemy zajęcia solo. Instruktor skupi się wyłącznie na Twoich celach i dostosuje program ćwiczeń do Twoich potrzeb.


Trening DUO

Pilates w małych, kameralnych grupach 2 osób. Treningi utrzymujemy w odpowiednim tempie, tak aby zajęcia były dynamiczne, jednak nie nadmiernie forsujące. Przystępując do zajęć grupowych, nie możemy mieć żadnych dolegliwości bólowych ani być w trakcie leczenia. Znajomość obsługi sprzętu (reformer, chair) jest niezbędna, dlatego też proponujemy skorzystać najpierw z treningów personalnych, a przynajmniej z PAKIETU START.


Rodzaje zajęć:

Pilates Mat; W lekcji tej wykorzystujemy klasyczny zestaw ćwiczeń na macie, bazujący na tradycyjnej metodzie J. Pilatesa, charakteryzujący się dynamicznymi i płynnymi przejściami między pozycjami. Zajęcia te polecamy dla każdego. Lekcja składa się z dwóch części: zestawu ćwiczeń z klasycznego repertuaru, który utrwala wzorce ruchowe i funkcjonalną sprawność oraz ćwiczeń uzupełniających np. z ciężarkami, piłkami, obręczami pilates, poduszkami równoważnymi czy stretchingu.


Pilates Reformer/Chair/Mat; To lekcja z wykorzystaniem dużych sprzętów i maty, prowadzona w systemie obwodowym. Uczestnicy podzieleni są na grupy, z których każda wykonuje własny zestaw ćwiczeń. Osoby początkujące zaczynają na reformerze i macie, natomiast osoby średniozaawansowane i zaawansowane mają do dyspozycji reformer, chair oraz matę.


Zajęcia grupowe pilates

Zajęcia grupowe pilates w Core Studio to dynamiczne sesje, w których uczestnicy wykonują zestawy ćwiczeń opartych na kontroli oddechu, precyzji ruchu i wzmacnianiu centrum ciała, czyli core’u. Prowadzimy lekcje na macie lub z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.

Ćwiczenia skupiają się na wzmocnieniu mięśni rdzenia, co wpływa pozytywnie na postawę i stabilizację ciała. Trening w grupie stwarza okazję do budowania relacji i wsparcia między uczestnikami. Wspólnie pokonywanie wyzwania oraz wymiana doświadczeń mogą być inspirujące i budować poczucie przynależności. Jeśli taka forma sesji jest dla Ciebie lepsza niż pilates solo, czekamy na zapisy.

Odkryj swój CORE

Sprawdź cennik  Zapisz się na zajęcia lub napisz do nas

Sprawdź także podstronę FAQ, gdzie być może znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania