• Zajęcia grupowe

Trening DUO

Pilates w małych, kameralnych grupach 2 osób. Treningi utrzymujemy w odpowiednim tempie, tak aby zajęcia były dynamiczne, jednak nie nadmiernie forsujące. Przystępując do zajęć grupowych, nie możemy mieć żadnych dolegliwości bólowych ani być w trakcie leczenia. Znajomość obsługi sprzętu (reformer, chair) jest niezbędna, dlatego też proponujemy skorzystać najpierw z treningów personalnych, a przynajmniej z PAKIETU START.


Rodzaje zajęć:

Pilates Mat; W lekcji tej wykorzystujemy klasyczny zestaw ćwiczeń na macie, bazujący na tradycyjnej metodzie J. Pilatesa, charakteryzujący się dynamicznymi i płynnymi przejściami między pozycjami. Zajęcia te polecamy dla każdego. Lekcja składa się z dwóch części: zestawu ćwiczeń z klasycznego repertuaru, który utrwala wzorce ruchowe i funkcjonalną sprawność oraz ćwiczeń uzupełniających np. z ciężarkami, piłkami, obręczami pilates, poduszkami równoważnymi czy stretchingu.


Pilates Reformer/Chair/Mat; To lekcja z wykorzystaniem dużych sprzętów i maty, prowadzona w systemie obwodowym. Uczestnicy podzieleni są na grupy, z których każda wykonuje własny zestaw ćwiczeń. Osoby początkujące zaczynają na reformerze i macie, natomiast osoby średniozaawansowane i zaawansowane mają do dyspozycji reformer, chair oraz matę.

Odkryj swój CORE

Sprawdź cennik  Zapisz się na zajęcia
lub napisz do nas

Sprawdź także podstronę FAQ, gdzie być może znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania