• trening personalny Warszawa

Indywidualne zajęcia pilates dla każdego – Warszawa, Mokotów

Szukasz spersonalizowanych, indywidualnych zajęć pilates, które dopasują się do Twoich potrzeb i celów? Nasze lekcje na Mokotowie w Warszawie są prowadzone po to, aby zapewnić Ci kompleksowe wsparcie i dopasowaną praktykę.

Na indywidualne zajęcia pilates zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bez względu na poziom zaawansowania. Opracowujemy elastyczny harmonogram dla każdego, kto pragnie wzmocnić ciało, poprawić jego postawę, zwiększyć gibkość lub odzyskać sprawność po urazach.

Nasi doświadczeni instruktorzy zapewniają spersonalizowane podejście, uwzględniając Twoje cele i możliwości. Każda sesja indywidualnych zajęć pilates zostanie dostosowana, aby umożliwić Ci osiągnięcie optymalnych wyników. Prowadzimy także zajęcia grupowe pilates w Warszawie, na które możesz przyjść ze znajomymi, rodzeństwem czy z drugą połówką. Zadbaj o swoje zdrowie i właściwą postawę już teraz. Z Core Studio to bardzo proste.

Trening Personalny

Pilates, wbrew pozorom, jest bardzo trudną techniką ćwiczeń. Właściwe ustawienie ciała oraz precyzja to podstawy jego skuteczności. W związku z tym niezbędne w twojej pracy są świadomość ciała i znajomość anatomii. Dzięki nim możemy uzyskać możliwie najlepsze rezultaty.

Ćwicząc samodzielnie nie mamy pewności czy ćwiczenia zostały właściwie wykonane a z racji tego, że Pilates porusza między innymi głębokie partie mięśni, tylko pod okiem trenera możemy poznać jego prawdziwie dobroczynne działanie.


Jakie korzyści dadzą ci indywidualne sesje z trenerem?


1.  Wywiad i określenie celów treningowych

Przed rozpoczęciem pierwszych zajęć przeprowadzamy krótki wywiad, na podstawie którego określimy cel treningowy.  Po pierwszej sesji trener udzieli ci niezbędnych wskazówek i dobierze właściwy zestaw ćwiczeń, całkowicie dostosowany do Twojej kondycji, potrzeb i oczekiwań.


2.  Dobór ćwiczeń

Podczas dopasowywania ćwiczeń uwzględniamy zawsze wszelkie wady postawy, problemy zdrowotne związane z urazami, bólami stawów, przebytymi operacjami czy rehabilitacją. Zwrócimy także uwagę na kształtowanie sylwetki, jeśli dodatkowo chcesz zrzucić parę kilo czy powrót do formy np. po ciąży i porodzie.

Poprawa siły i gibkości to świetne uzupełnienie dla innych dyscyplin sportowych, zdecydowanie wspomagające kolejne osiągnięcia. Dlatego przy doborze ćwiczeń weźmiemy pod uwagę także twoje pozostałe aktywności.


3.  Kontrola, motywacja, postęp

W pilatesie wykorzystujemy niewielką ilość powtórzeń, dlatego nie doprowadzają one do przemęczenia mięśni. Podczas sesji ćwiczenia powtarzane są tylko raz i płynnie przechodzą w następne, co wspomaga intensywność treningu oraz podtrzymuje napięcie mięśniowe. Cały czas czuwamy nad prawidłową techniką i tempem ćwiczeń, motywujemy do ich właściwego wykonania, dzięki czemu zaobserwujesz szybsze postępy i większą satysfakcję z wykonywanej pracy.


4.  Przygotowanie do sesji grupowych

Może się zdarzyć, że w sesjach grupowych ćwiczenia będą bardziej zaawansowane, niezrozumiałe lub niedostosowane do twoich potrzeb. Dzięki treningom personalnym uzyskasz przygotowanie, które pomoże ci zrozumieć istotę pilatesu. Dzięki tej wiedzy w razie trudności, będziesz wiedzieć pod jakim kontem zmodyfikować ćwiczenia, gdyby były dla ciebie za trudne.

Godziny treningów personalnych ustalane są indywidualnie z trenerem.

Indywidualne sesje pilates z trenerem będą zatem doskonałym wyborem, jeśli chcesz:

● zwiększyć swoją siłę i poprawić elastyczność,

● wyeliminować wady postawy i poprawić równowagę,

● zredukować ból kręgosłupa i stawów.

Oferujemy indywidualne wsparcie od profesjonalistów dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Przygotowujemy harmonogram dostosowany do potrzeb każdego uczestnika zajęć. Zapytaj o wolne terminy i zapisz się na pilates już dziś.

Odkryj swój Core

Sprawdź cennik  Zapisz się na zajęcia
Napisz do nas

Sprawdź także FAQ, gdzie być może znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania