Właścicielka Core Studio, Instruktor Peak Pilates (reformer, chair, mat), Trener personalny, Trener zajęć grupowych, Instruktor rekreacji ruchowej, Instruktor kinezogerontoprofilaktyki.

Dodatkowe specjalizacje: Core Wellness, Be Balanced, Stretching, Trening Funkcjonalny, Gymstick, Zajęcia Fitness (TBC/Shape, Step, Dance, Body ball, Senior, Biking, Martial Arts)

Język: angielski, polski

Jestem absolwentką Studium Wychowania Fizycznego i AWF Warszawa. Ukończyłam szkolenia Core Pilates Mat w Madrycie, Reformer w Studio Diamond Pilates Warszawa, Peak Pilates Mat w Londynie i Peak Pilates Reformer Chair we Wrocławiu. Moje pozostałe doświadczenia zawodowe, specjalizacje, zdobywałam na konwencjach i szkoleniach w Polsce, a także w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Szwajcarii, Filandii, Włoszech. Byłam dwukrotną laureatka konkursu „Najlepszy Instruktor Roku ‘98 ‘99”, prezenterem, szkoleniowcem i trenerem fitness z zakresu różnych form ruchu. Pracowałam przez 10 lat dla Reebok University Poland jako trener i szkoleniowiec. Opracowywałam polskie wersje programów, Final Cuts i Martial Arts, napisałam również swój autorki program, Reebok Senior i Reebok Gym Ball. Współpracowałam z firmą medyczną Meden In Med, prowadząc szkolenia dla fizjoterapeutów i instruktorów fitness z użyciem piłek – Fit Ball News. Uczestniczyłam w siedmiu edycjach Lądeckiego Lata Baletowego prowadząc warsztat aerobiku oraz ucząc się od tamtejszych pedagogów technik tańca: balet klasyczny, jazz, modern, modern jazz, współczesny, funky jazz. Współpracowałam również z Agatą Steczkowską, która organizuje Interdyscyplinarne Warsztaty dla dzieci i młodzieży. Przez 15 lat byłam managerem prężnie działającego Fitness Park w Warszawie.

Kocham kontakty z ludźmi, moja praca jest dla mnie pasją. Dobre samopoczucie i zadowolenie ćwiczących jest dla mnie największym uznaniem. Jako trener personalny i instruktor aerobiku, wykorzystywałam wszechstronne swoje doświadczenia z dziedziny tańca, prozdrowotnych form ruchu, treningu funkcjonalnego. Od zawsze chciałam mieć swój klub/studio ćwiczeń, to miało być spełnieniem moich marzeń zawodowych.

Pilates po praz pierwszy poznałam w 2002 roku na szkoleniu Reebok Core Pilates. Wówczas ćwiczenia te, dla mnie, charyzmatycznej instruktorki wydawały się bardzo nudne, ale widziałam w nich potencjał. Chciałam bliżej poznać ten trening, bo dostrzegłam w nim, że był dobrze przemyślany i mógł zapobiec kontuzjom, na które byłam wciąż narażana. Kontynuowałam szkolenia z pilates na konwencjach i warsztatach fitness, ale były to wciąż tylko ćwiczenia, uzupełniające.

Sprzęt do pilates, na rynku polskim, w tamtych czasach, był niedostępny. O łóżku do pilates – reformerze tylko słyszałam, że jest przeznaczony dla zaawansowanych. W 2009 r. miałam okazję go wypróbować. Kiedy zobaczyłam tą maszynę, pomyślałam, że wygląda jak łoże tortur, ale kiedy położyłam się na nim i poczułam jego potencjał, byłam zauroczona. Dostrzegłam jego fantastyczne możliwości terapeutyczne i to, że wcale nie jest tylko dla osób zaawansowanych, ale przede wszystkim dla rozpoczynających swoją przygodę z pilatesem a szczególnie dla tych, którzy mają problemy zdrowotne ze swoim ciałem. Na moich zajęciach, kładłam nacisk, przede wszystkim na profilaktykę i bezpieczeństwo. Reformer dawał mi możliwość realizowania mioch celów treningowych. Tego dnia wiedziałam co chcę robić dalej w życiu zawodowym, chciałam mieć swój reformer i studio pilates. Udało się!

Teraz jestem spełniona i szczęśliwa, że mogę gościć Was w moim Core Studio :))