trening na płaski brzuch

PAKIET START

Na dobry początek

pilates ćwiczenia na kręgosłup Warszawa

TRENING PERSONALNY

Twoje ciało i precyzja

pilates na maszynach

TRENING DUO/TRIO

Mobilizacja i tempo

Pilates ćwiczenia na kręgosłup

W ramach Core Studio oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe na różnych poziomach trudności. Ćwiczymy zarówno na matach z wykorzystaniem przyborów typu obręcze, piłki gimnastyczne, taśmy, drążki, rollery, itp. jak i na specjalistycznym sprzęcie Peak Pilates® – łóżka MVe® Reformer i krzesła MVe® Chair.

Zajęcia zapewniają równomierny rozwój ciała oraz budowanie siły środka.  Tzw. core, na który składają się mięśnie brzucha oraz mięśnie kręgosłupa, razem stanowią centralny punkt naszego aparatu ruchu. Ćwiczenia wykonywane z precyzją, ułożone w odpowiedniej kolejności sprawiają, że rzeźbimy mięśnie, przyjemnie rozciągamy ciało i wzmacniamy siłę brzucha. Nasz kręgosłup staje się gibki i silny, mięśnie smukłe i sprężyste, co daje nam energię i zdrowy wygląd. Dlatego też mówi się często, że pilates to gimnastyka lecznicza.

Pilates na maszynach – ćwiczenia na płaski brzuch

Trening na reformerach i krzesłach pomaga udoskonalić ćwiczenia, dzięki czemu szybciej osiągamy zamierzone cele zarówno w kształtowaniu sylwetki, jak i w uzyskaniu sprawności funkcjonalnej. To również doskonała alternatywa dla sportów wyczynowych, rekreacyjnych oraz tańca – jako trening wspomagający.

Zajęcia odbywają się na terenie luksusowego Belvedere Residence na Mokotowie, gdzie zapewniamy miły i kameralny nastrój do nauki pilatesu.

Odkryj swój Core

Zapisz się na zajęcia
Lub napisz do nas

Sprawdź także FAQ, gdzie być może znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania