trening na płaski brzuch

PAKIET START

Na dobry początek

pilates ćwiczenia na kręgosłup Warszawa

TRENING PERSONALNY

Twoje ciało i precyzja

pilates na maszynach

TRENING DUO/TRIO

Mobilizacja i tempo

Studio pilates Core – Warszawa, Mokotów oraz Wilanów

Zapraszamy do naszego studia pilates w Warszawie, gdzie zadbamy o kompleksowy rozwój Twojego ciała. Oferujemy różnorodne zajęcia dla początkujących i zaawansowanych, prowadzone zarówno w grupach, w parach jak i jako treningi personalne. Skupiamy się na wzmacnianiu i rozwijaniu różnych partii ciała, korzystając zarówno z maty, jak i specjalistycznego sprzętu. Uczymy jak dbać o właściwą postawę z korzyścią dla kręgosłupa oraz pomagamy wzmocnić mięśnie brzucha. Dołącz do studia pilates Core na Mokotowie. Dobierzemy dla Ciebie indywidualny plan zajęć i trening o odpowiedniej intensywności, abyś mógł poczuć się lekko i zdrowo już po kilku seriach ćwiczeń.

Pilates ćwiczenia na kręgosłup

W ramach Core Studio oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe na różnych poziomach trudności. Ćwiczymy zarówno na matach z wykorzystaniem przyborów typu obręcze, piłki gimnastyczne, taśmy, drążki, rollery, itp. jak i na specjalistycznym sprzęcie Peak Pilates® – łóżka MVe® Reformer i krzesła MVe® Chair.

Zajęcia zapewniają równomierny rozwój ciała oraz budowanie siły środka.  Tzw. core, na który składają się mięśnie brzucha oraz mięśnie kręgosłupa, razem stanowią centralny punkt naszego aparatu ruchu. Ćwiczenia wykonywane z precyzją, ułożone w odpowiedniej kolejności sprawiają, że rzeźbimy mięśnie, przyjemnie rozciągamy ciało i wzmacniamy siłę brzucha. Nasz kręgosłup staje się gibki i silny, mięśnie smukłe i sprężyste, co daje nam energię i zdrowy wygląd. Dlatego też mówi się często, że pilates to gimnastyka lecznicza.

Pilates na maszynach – ćwiczenia na płaski brzuch

Zapraszamy do naszego nowoczesnego studia, gdzie oferujemy specjalnie zaprojektowane sesje pilates na maszynach, które skupiają się na wzmocnieniu i ujędrnieniu mięśni brzucha. Prowadzimy treningi indywidualne, duo i w grupach. Wykorzystujemy specjalistyczne reformery do pilatesu, dzięki którym możemy wyeliminować ryzyko kontuzji, pozwalając skupić się na poprawie siły, stabilności oraz sylwetki. Dołącz do naszej społeczności, aby doświadczyć korzyści treningów pilates na maszynach i osiągnąć wymarzony płaski brzuch.

Zajęcia pilates

Zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów, którzy tworzą spersonalizowane treningi, wykorzystując różnorodne maszyny na zajęciach pilates, takie jak Reformer i Chair. Dzięki nim będziesz mógł skupić się na ćwiczeniach, które skutecznie aktywują mięśnie brzucha, pomagając osiągnąć obrany cel. Nasze sesje są dostosowane do różnych poziomów umiejętności, dlatego zarówno początkujący, jak i zaawansowani uczestnicy znajdą tu odpowiednią dla siebie intensywność treningu. Prowadzimy zajęcia pilates w Warszawie zarówno na matach, jak i specjalistycznym sprzęcie.

Odkryj swój Core

Zapisz się na zajęcia
Lub napisz do nas

Sprawdź także FAQ, gdzie być może znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania