trening na płaski brzuch

PAKIET START

Na dobry początek

pilates ćwiczenia na kręgosłup Warszawa

TRENING PERSONALNY

Twoje ciało i precyzja

pilates na maszynach

ZAJĘCIA GRUPOWE

Mobilizacja i tempo

Pilates ćwiczenia na kręgosłup, ćwiczenia na płaski brzuch

W Core Studio proponujemy zajęcia indywidualne i grupowe na różnych poziomach trudności. Ćwiczymy zarówno na matach z wykorzystaniem przyborów typu obręcze, piłki gimnastyczne, taśmy, drążki, rollery,  jak i na specjalistycznym sprzęcie Peak Pilates® – łóżka MVe® Reformer i krzesła MVe® Chair.

Zajęcia te zapewniają jednocześnie równomierny rozwój ciała oraz budowanie siły środka, tzw. core, do którego należą mięśnie brzucha i mięśnie przy kręgosłupie a które razem stanowią centralny punkt naszego aparatu ruchu. Ćwiczenia ułożone w odpowiedniej kolejności i wykonywane z precyzją, sprawiają, że rzeźbimy mięśnie przy jednoczesnym rozciąganiu ciała i wzmacnianiu brzucha. Nasz kręgosłup staje się gibki i silny a mięśnie smukłe i sprężyste, co daje nam energię i zdrowy wygląd. Dlatego mówi się, że pilates to także gimnastyka lecznicza.

Pilates na maszynach, które pokochasz

Trening na reformerach i krzesłach pomaga udoskonalić ćwiczenia, dzięki czemu szybciej osiągamy zamierzone cele zarówno w kształtowaniu sylwetki, jak i w uzyskaniu sprawności funkcjonalnej. To również doskonała alternatywa dla sportowców wyczynowych, rekreacyjnych i tancerzy jako trening wspomagający.

Zajęcia odbywają się na terenie luksusowego Belvedere Residence na Mokotowie, gdzie zapewniamy miły i kameralny nastrój do nauki pilatesu.

Odkryj swój Core

Zapisz się na zajęcia
Lub napisz do nas

Sprawdź także podstronę FAQ, gdzie być może znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania