Pilates dla ciężarnych. Ćwiczenie oddechu i elastyczności

W Core Studio prowadzimy także zajęcia dla przyszłych mam. Jeśli chcesz poćwiczyć oddech lub zadbać o dobrą kondycję przed porodem, pilates dla ciężarnych w Warszawie to coś dla Ciebie.

Nasz program został stworzony z myślą o komforcie i bezpieczeństwie kobiet w ciąży, koncentrując się na budowaniu siły, poprawie elastyczności oraz uczeniu oddechu, co jest niezwykle ważne w trakcie ciąży i podczas porodu. Nasi doświadczeni instruktorzy pilates prowadzą zajęcia z uwzględnieniem potrzeb każdej uczestniczki. Dzięki delikatnym ćwiczeniom skupionym na wzmocnieniu mięśni głębokich brzucha i pleców, staramy się wspierać zdrowe funkcjonowanie ciała oraz przygotować do porodu każdą panią, która się do nas zgłosi.

Uczymy skutecznych technik oddychania, które pomagają w relaksacji i przynoszą ulgę podczas parcia. Ponadto delikatne ćwiczenia pilatesu dla ciężarnych pomagają w utrzymaniu elastyczności ciała, co może przynieść ulgę w dolegliwościach związanych z okresem ciąży i połogu. Do Core Studio zapraszamy również osoby w podeszłym wieku. Prowadzimy sesje pilatesu dla seniorów na warszawskim Mokotowie. Treningi, zarówno w przypadku kobiet w ciąży, jak i osób starszych, dobieramy tak, aby nie wywołały efektu odwrotnego do zamierzonego. Dbamy o zdrowie każdego z uczestników naszych zajęć. Zapraszamy.