• pakietstart

Pakiet START

2 treningi personalne.

Ofertę dedykujemy nowym klientom Core Studio, którzy dopiero zaczynają ćwiczyć pilates na sprzęcie i chcą się dowiedzieć co to jest ten reformer.


Co zawiera Pakiet START ?

Pierwsze zajęcia:
Czas ok. 55 min.

Na początek zapoznajemy się z Twoim stanem zdrowia i preferencjami przeprowadzając wywiad medyczny, stylu życia oraz ocenę postawy ciała. Następnie poznawać budowę i sposób działania reformera, dowiesz się jak poprawnie kłaść się i wstawać z niego.

Sam trening będzie podzielony na dwie części. Pierwsze 25 minut to klasyczne ćwiczenia na macie, zaś kolejne już na reformerze, dobrane indywidualnie do Twoich poprzednio przeanalizowanych potrzeb.

Kolejne zajęcia:
Czas ok. 55 min

Kontynuujemy naukę obsługi reformera, której znajomość niewątpliwie pomoże nam zmieniać pozycje pomiędzy ćwiczeniami w sposób funkcjonalny i bezpieczny. Ponieważ pracujemy nad siłą tzw. środka, poza reformerem ćwiczymy także na macie i krześle.

Pakiet START to także dobre przygotowanie do zajęć DUO. Znajomość obsługi reformera, a zwłaszcza szybkiego ustawiania go do własnej geometrii ciała to potrzebna umiejętność podczas dynamicznych treningów.

Zapraszamy na START!

Odkryj swój Core

Sprawdź cennik  Zapisz się na zajęcia
Lub napisz do nas

Sprawdź także FAQ, gdzie być może znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania