Blog

pilates na maszynach

Pilates na maszynach to nowoczesna forma ćwiczeń, która zdobywa coraz większą popularność w Polsce. Zajęcia te łączą w sobie elementy tradycyjnego pilatesu z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń, dzięki którym możliwe jest precyzyjne dopasowanie obciążenia do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. W artykule przybliżymy tę innowacyjną metodę treningową, omawiając jej korzyści, różnorodność maszyn oraz technik stosowanych podczas zajęć. (więcej…)

pilates

Pilates to popularna forma aktywności fizycznej, zdobywająca zwolenników na całym świecie. Warto dowiedzieć się więcej o tej metodzie i sprawdzić, czy może być odpowiednia dla Twoich potrzeb i możliwości. W tym artykule przyjrzymy się bliżej ćwiczeniom Pilates, ich efektom oraz temu, kto może je stosować. (więcej…)

ćwiczenia w ciąży

Aktywność fizyczna w ciąży to temat, który budzi wiele kontrowersji i pytań wśród przyszłych mam. Nie ulega jednak wątpliwości, że umiarkowane ćwiczenia są korzystne zarówno dla matki, jak i rozwijającego się dziecka. Właściwie dobrane ćwiczenia pomagają utrzymać dobrą formę, poprawiają samopoczucie oraz przyczyniają się do łatwiejszego porodu. Jednym z rodzajów aktywności fizycznej, który zdobywa coraz większą popularność wśród ciężarnych, jest pilates. (więcej…)