trening na płaski brzuch

PAKIET START

Na dobry początek

pilates ćwiczenia na kręgosłup Warszawa

TRENING PERSONALNY

Twoje ciało i precyzja

pilates na maszynach

ZAJĘCIA GRUPOWE

Mobilizacja i tempo

Pilates ćwiczenia na kręgosłup Warszawa, ćwiczenia na brzuch

W Core Studio proponujemy zajęcia indywidualne i grupowe na różnych poziomach trudności. Ćwiczymy zarówno na matach z wykorzystaniem przyborów typu obręcze, piłki gimnastyczne, taśmy, drążki, rollery, itp. jak i na specjalistycznym sprzęcie Peak Pilates® – łóżka MVe® Reformer i krzesła MVe® Chair.

Ćwiczenia te zapewniają równomierny rozwój ciała, z jednoczesnym budowaniem siły środka – core, czyli mięśni brzucha i mięśni przy kręgosłupie, które stanowią centralny punkt naszego aparatu ruchu. Ułożone w odpowiedniej kolejności i wykonywane z precyzją, sprawiają, że rzeźbimy mięśnie przy jednoczesnym rozciąganiu ciała i przez cały czas towarzyszy nam praca brzucha. Nasz kręgosłup staje się gibki i silny, a mięśnie smukłe i sprężyste, co daje nam energię i zdrowy wygląd, dlatego mówi się, że jest to gimnastyka lecznicza.

Pilates na maszynach – trening na brzuch, trening na płaski brzuch

Trening na reformerach i krzesłach pomaga udoskonalić ćwiczenia, dzięki czemu szybciej osiągamy zamierzone cele zarówno w kształtowaniu sylwetki, jak i w uzyskaniu sprawności funkcjonalnej. To również doskonała alternatywa dla sportowców wyczynowych, rekreacyjnych i tancerzy, jako trening wspomagający.

Zajęcia odbywają się na terenie luksusowego Belvedere Residence na Mokotowie, gdzie zapewniamy miły i kameralny nastrój do praktyki pilates.

Odkryj swoje Core

Zapisz się na zajęcia w Core Studio Pilates
Lub napisz do nas

Sprawdź także podstronę FAQ, gdzie być może znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania