Zapraszamy na spotkanie 20.07.2017 w czwartek g. 18:00 w Klinice Kwarecka, podczas którego zostaną omówione istotne zagadnienia związane z odtłuszczeniem organizmu.
Uczestnicy dowiedzą się jak dobrze można czuć się we własnym ciele dzięki prawidłowym nawykom, które warto wprowadzić w życie, aby poprawić swój wygląd, zyskać lepsze samopoczucie oraz jednocześnie zdrowie.

Sabina Nierząd– dietetyk kliniczny, wykładowca, właściciel firmy FoodClinic przybliży temat związany z zagrożeniami płynącymi od zewnątrz, mającymi wpływ na nieprawidłowe działanie organizmu. Poruszony zostanie temat odżywiania na poziomie komórkowym, co przekłada się na dłuższe zachowanie młodego wyglądu skóry jak również odtłuszczenia organizmu.

Katarzyna Szmyd z Core Studio – Jak skutecznie uzyskać efekt płaskiego brzucha i prostą sylwetkę. Czy trening musi być wyczerpujący i bolesny aby uzyskać pożądane efekty? Kilka prostych wskazówek jak ćwiczyć brzuch podczas codziennych obowiązków i bez większego wysiłku.

Katarzyna Kwarecka-Zając będzie mówiła o tym jak zabiegami medycyny estetycznej dostępnymi w Klinice Kwarecka przyspieszyć uzyskanie świetnych efektów.

Liczba miejsc jest ograniczona, w zawiązku z tym prosimy o telefoniczną rezerwację pod nr tel. +48 516 959 714

pin

Klinika Kwarecka

Skolimowska 3/2, 00-795 Warszawa